• Celal Kadooğlu

Başkanın Mesajı

BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYORUZ

Hayallerimizle birlikte çıktığımız yolda Kadooğlu Holding bünyesinde akaryakıttan gıdaya, yenilenebilir enerjiden gayrimenkul alanındaki yatırımlarımıza kadar, birçok farklı alanda sürekli gelişme ve geliştirme heyecanı ile değerli iş ortaklarımız ile beraber büyüdük.

Tüm bu süreçte Kadooğlu Yağ’ın başarılı markalarından biri olan Bizce’de attığımız adımlar ve yenilediğimiz kurumsal kimliğimiz ile birlikte hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen bir marka olmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin ürün ve hizmet yaygınlığını artırmak amacı ile bayi ağımızı ve satış kanallarımızı genişletiyoruz.

 

Bizce Marifet Sizde!

Yurt içinde marka gücümüzü her geçen gün arttırmak amacı ile  pazarlama faaliyetlerimizi önem verdik. Bizce’nin 10. yılı vesilesiyle gerçekleştirdiğimiz marka yenileme projeleri ile 40 yıllık ticari geçmişimizden gelen değerleri daha güçlü ve güvenli bir şekilde geleceğe taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“Marifet Sizde!” sloganımız ve yeni kurumsal kimliğimiz ile tüketici ve bayilerimizle birlikte hem bir bütün olmaya hem de gıda sektörü için yemek yapış stilindeki öncülüğümüz sayesinde başarıdan başarıya koşmaya önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz.

 

Dış Pazar ve İç Piyasa Hedeflerimiz

Hedefimiz, Türkiye iç piyasasında pazar payımızı her geçen gün arttırırken gıda sektöründe yağın adını da “Bizce” yapmaktır.  Dış pazarda ise  Kadooğlu Yağ markaları ile ülke sınırlarımızı aşmış olup dünyanın 75’den fazla ülkesinde tüketicilerimizle buluşmaktayız. Yurt dışında hedefimiz ise bütün markalarımızın ürün bilinirliğini artırarak daha geniş bir coğrafyaya yayılmaktır.

Halihazırda Avrupa, Uzakdoğu, Afrika ve Ortadoğu gibi gelişmiş pazarlarla yapmış olduğumuz işbirlikleri yeni ihracat pazarları açarken bizim için bir sonraki ülkeye referans olmaktadır.

 

Pazarlama ve Marka Stratejilerimiz

Uluslararası pazarlarda büyürken her iki pazarda da bayilerimize doğru fiyatla kaliteli ürünler sunmaya devam etmekteyiz. Bayilerimiz ile kurduğumuz güçlü aile bağları bizi başarıdan başarıya taşımaktadır. Ekip arkadaşlarımız bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadırlar.  Bu sinerji sayesinde hem bayilerimiz hem de tüketicilerimiz bizi ailelerinden biri gibi görmektedirler.

 

Büyümeye Devam…

Yatırımlarımız ve dünya standartlarındaki üretim tesislerimiz ile ihtiyaçlar

doğrultusunda bir pazarlama ve dağıtım ağımızın olması bayilerimize bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunun için de doğru zamanda hızlı ama emin adımlarla yatırımlarımıza devam edeceğiz.

İş ortaklarımızla beraber, bizi bir araya getiren inanç ve başarıyla her geçen gün daha da ilerleyeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla.
Celal KADOOĞLU
CEO