• Kadooğlu Yağ
  • Fabrika 3
  • Fabrika 4

Kadooğlu Yağ

Kadooğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş. olarak 2007 yılında, Kadooğlu Holding güvencesiyle kurulduk. Rafine ünitemizde 650 ton/gün; dolum ünitemizde 1000 ton/gün ile başlayan lezzet yolculuğumuz yaptığımız yatırımlarla büyük hız kazandı ve üretim kapasitemizi hızla yükselttik.

Güçlü ve dinamik bir ekip yönetiminde her gün aynı özenle ürettiğimiz ayçiçek, mısır, pamuk ve endüstriyel olmak üzere; Kadoo, Bizce, Mutfakların Şefi, Mayra, Brinto, Azime ve Elianto markaları ile 75’i aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. Aynı zamanda 7 bölge müdürlüğümüz ve yaygın distribütörlük ağımız ile Türkiye’nin dört köşesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

2015 yılına geldiğimizde endüstriyel rafineri tesisimizi devreye alarak kapasitemizi 650 ton/gün’e çıkarttık. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında ise dolum kapasitemizi sürekli artırılarak 1.200ton/gün’e ulaştık. 2021 yılında talepleri karşılayabilmek için 250 ton/gün rafineri yatırımı gerçekleştirip tesis kapasitemiz 900 ton /gün’e çıkarttık. Dolum ünitesinde ise gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla kapasitemiz 1.550 ton /gün’e ulaştı. 

Bugün ihracatta kendi sektöründe Türkiye 1.’si, tüm sektörler içerisinde Türkiye 61.’si olma unvanına sahip olan, aynı zamanda Ortadoğu’nun en büyük bitkisel yağ fabrikalarından biri olma özelliğini taşıyan Kadooğlu Yağ olarak tüm tüketicilere lezzet ve sağlığı bir arada sunmanın gururunu taşıyoruz. Biliyoruz ki bin bir özenle ürettiğimiz Bizce Yağları, yalnızca farklı beğenilere ve dünya mutfaklarına seslenmekle kalmıyor, tüm tüketicilerine lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Bu yüzden de Bizce, tüketicilerinin maharetli ellerinde gerçek lezzetini buluyor. 

Kadooğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş.