• Kadooğlu Yağ
  • Fabrika 3
  • Fabrika 4

Kadooğlu Yağ

Kadooğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş. olarak 2007 yılında, Kadooğlu Holding güvencesiyle kurulduk. Rafine ünitemizde 650 ton/gün; dolum ünitemizde 1000 ton/gün ile başlayan lezzet yolculuğumuz yaptığımız yatırımlarla büyük hız kazandı ve üretim kapasitemizi hızla yükselttik.

Güçlü ve dinamik bir ekip yönetiminde her gün aynı özenle ürettiğimiz ayçiçek, mısır, pamuk ve zeytin yağlarını; Bizce, Mutfakların Şefi, Mayra, Brinto ve Azime markaları ile 55’i aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. Aynı zamanda 5 bölge müdürlüğümüz ve yaygın distribütörlük ağımız ile Türkiye’nin dört köşesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

2014 yılı başında tamamlanan margarin tesisi yatırımımız ile de portföyümüze katı yağı eklemenin ve 200 ton/gün üretim kapasitesi ile hem iç piyasa hem ihracata yönelik faaliyetlerimize hızlı verirken 2015 yılına üçüncü rafineri tesisini devreye alarak kapasitemizi 650 ton/gün’e çıkarttık. 2017, 2018 ve 2019 yıllarına gelindiğinde ise dolum kapasitemizi sürekli artırılarak 1.200ton/gün’e ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugün ihracatta kendi sektöründe Türkiye 1.’si, tüm sektörler içerisinde Türkiye 61.’si olma unvanına sahip olan, aynı zamanda Ortadoğu’nun en büyük bitkisel yağ fabrikalarından biri olma özelliğini taşıyan Kadooğlu Yağ olarak tüm tüketicilere lezzet ve sağlığı bir arada sunmanın gururunu taşıyoruz. Biliyoruz ki bin bir özenle ürettiğimiz Bizce Yağları, yalnızca farklı beğenilere ve dünya mutfaklarına seslenmekle kalmıyor, tüm tüketicilerine lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Bu yüzden de Bizce, tüketicilerinin maharetli ellerinde gerçek lezzetini buluyor. Kadooğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş.